Loader

Kameninovy koberec | TOP SK s.r.o.

0949 216 677

topsk@kameninovykoberec.sk 

KAMENNÝ KOBEREC

  • prvotriedna povrchová úprava betónu

  • renovácia starých betónových plôch

  • jednoliaty a celistvý povrch bez škár

  • mrazuvzdorný, vodopriepustný, protišmykový

  • kamenný koberec za najlepšie ceny

Kameninový koberec vrátane pokládky a penetrácie za bezkonkurenčne najnižšie ceny !

( Uvedená cena je za materiál. )

Kamenný koberec na vodorovné a zvislé plochy

Kamenný koberec je prvotriedna úprava betónových povrchov s prírodným vzhľadom. Materiál je zmesou epoxidov a prírodného kameniva rôznej zrnitosti a farieb, nanášaný vo vrstve od 5 mm. Nenáročná údržba, vodopriepustnosť, mrazuvzdornosť a protišmykový povrch z neho robia ideálnu dizajnovú a funkčnú voľbu pre úpravu povrchov v interiéry alebo v exteriéri.

Kamenný koberec je obľúbený na úpravy plôch okolo bazénov, schodiská, terasy, chodníky a iné plochy. Množstvo farebných odtieňov a veľkostí kameniva umožnia vytvoriť povrch presne podľa vašich predstáv.

mrazuvzdorný

vodopriepustný

povrch bez škár

protišmykový povrch

nenáročná údržba

prírodný vzhľad

PREVEDENIE EXTERIÉR - VODO PRIEPUSTNÁ VRSTVA

Kamenný koberec v exteriéry má viacero výhod. Nakoľko sa jedná o otvorenú štruktúru tak sa na povrchu netvoria kaluže pretože voda pomedzi kamene vteká na podklad a odteká po podklade. Tak isto v zimnom období sa nestane, že by zostala voda uzavretá ale pri premene na lad pri zväčšovaní objemu sa vytlačí pomedzi pory na povrch a neodskočí ako dlažba. Povrch je čiastočne protišmykový, ale v prípade potreby je možná aj realizácia úplného proti-šmyku.

PREVEDENIE INTERIÉR - VODO NEPRIEPUSTNÁ VRSTVA

Kamenný koberec v interiéri sa vzhľadom na údržbu prevádza v dvoch variantách. Bud z čiastočne uzatvorenou štruktúrou, kde sa použije väčšia dávka epoxidovej živice, pričom výhodou je netvoriace sa chumáče prachu čo ocenia hlavne alergici. Prach a drobná špina sa usadia v póroch kamenného koberca, ktoré sa potom jednoducho vysajú vysávačom alebo parným čističom. Druhá varianta je úplne uzatvorená štruktúra takzvaným pečatením a podlaha sa tak stáva úplne vode nepriepustná.

STENOVÝ SYSTÉM

Ako novinku sme pre Vás pripravili kamenný koberec na zvislé plochy, bez nutnosti debnenia a pomocnej fixácie. Aplikuje sa nerezovým hladítkom ako dizajnová omietka s vysokou odolnosťou voči vode. Je použiteľný v sprchových kútoch, na zásteny v kuchyni alebo rôzne iné dekorácie.

Kameninový Koberec v relácii Chalupa je hra

( Zaujímavé informácie o kameninovom koberci spoločne s komentárom odborníka )

© 2021 KAMENINOVÝ KOBEREC | TOP SK s.r.o. - prvotriedna úprava betónových povrchov

TOPlistwww.niw.sk