Loader

Kameninovy koberec | TOP SK s.r.o.

0949 216 677

topsk@kameninovykoberec.sk 

KAMENNÝ KOBEREC

  • prvotriedna povrchová úprava betónu

  • renovácia starých betónových plôch

  • jednoliaty a celistvý povrch bez škár

  • mrazuvzdorný, vodopriepustný, protišmykový

  • kamenný koberec za najlepšie ceny

Kameninový koberec vrátane pokládky a penetrácie za bezkonkurenčne najnižšie ceny !

( Uvedená cena je za materiál. )

TOP SK s.r.o.

Vítame Vás na našej stránke a radi Vám predstavíme naše služby a stavebné technológie, ktoré ponúkame. TOP SK s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005 čo je dôkazom solídnosti a kvalitne odvedenej práce. Používame a predávame výhradne certifikované materiály a produkty, vďaka čomu vždy dosiahneme veľmi dobré výsledky bez následných reklamácii.

ďaľšie informácie

Prečo kamenný koberec a liate podlahy od nás?

Prečo si vybrať náš kamenný koberec či liatu podlahu? Nie sme iba predajcovia, ale hlavne realizátori s dlhoročnou praxou a používame výhradne zahraničné vysoko-pevnostné živice zo zvýšenou UV odolnosťou hustej (medovej) konzistencie, ktoré majú vysokú pevnosť. Na rozdiel od väčšiny Slovenských a Českých dodávateľov ktorí používajú hlavne v Čechách najdostupnejšie a najlacnejšie živice, ktoré sú veľmi riedke čo znamená, že epoxidová živica pretečie do podkladu a minimum zostáva medzi kameňmi. Následkom toho je ich spojenie slabé a kamenný koberec rozpadá. Menšia pevnosť znamená, že už za 1-2roky sa živica z povrchu kamenného koberca opotrebuje a ten sa drobí. Kvalita kamenného koberca závisí najmä na kvalite použitej živice a preto je dôležité pri výbere dodávateľa nehľadieť na najnižšiu cenu. Radšej nejaké euro pridať a kúpiť kvalitný certifikovaný výrobok s ktorým budete dlhé roky spokojní. Nebudete musieť za krátko riešiť problémy a ďalšie investície. Vo veľa prípadoch sa však pevnosť už nedá obnoviť a koberec sa musí aplikovať nanovo.

ďaľšie informácie

11

rokov na trhu

15

typov kameňa

46

miest, kde pôsobíme

335

realizácií

8.725

m² upravených povrchov

Kamenný koberec

je prvotriedna úprava betónových povrchov s prírodným vzhľadom. Materiál je zmesou epoxidov a prírodného kameniva, rôznej zrnitosti a farieb, nanášaný vo vrstve 1 - 1,5cm. Nenáročná údržba, vodopriepustnosť, mrazuvzdornosť a protišmykový povrch z neho robia ideálnu voľbu pre úpravu povrchov terás, chodníkov okoľo domu, plôch pri bazénoch, povrchy schodov.

ďaľšie informácie

Epoxidové podľahy a nátery

majú mnoho možností využitia. Vodotesnosť, vysoká oderu odolnosť či chemická odolnosť ich predurčuje prevyužitie vo výrobných a priemyselných priestorov. Nakoľko však ich vzhľad pôsobí veľmi esteticky, je možné ich využiť aj ako zaujímavý dizajnový povrch. Umožňuje to aj množstvo farebných odtieňov ako aj možnosť vytvárať rôzne štruktúrované povrchy ako napríklad mramor.

ďaľšie informácie

Sanačné hydroizolácie

V súčastnosti pripravujeme do našej ponuky nový sortiment, ktorým sú sanačné hydroizolácie. Vonkajší hydroizolačný systém REMMERS pre sanáciu starých stavieb ako aj pre novostavby. Vnútorný systém pre realizáciu dodatočnej hydroizolácie zo strany interéru.

ďaľšie informácie

© 2024 KAMENINOVÝ KOBEREC | TOP SK s.r.o. - prvotriedna úprava betónových povrchov

TOPlistwww.niw.sk